Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

DetoCol Colway - očista organizmu od parazitov, plesní a baktérií

DetoCol je prípravok, ktorý napomáha očiste organizmu od parazitov, plesní a baktérií. Nie je antiparazitickým liekom, ale neinvazívnym nesupresívnym potravinovým doplnkom. Existuje mnoho rýchlejších a drastickejších detoxikačných kúr, ktoré čistia telo od plesní, baktérií a parazitov, spôsobujú však, viac či menej  zaťaženie organizmu. DetoCol pomaly, v priebehu mesiaca, bez nutnosti hladovania, vynuteného vyprázdňovania alebo nejakej zmeny životného štýlu, detoxikuje organizmus.

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K096
Dostupnosť: sklad dodávateľa
33 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Zdravotná  prevencia  21. storočia venuje veľkú pozornosť očisteniu tela od nezvaných hostí, od parazitujúcich organizmov, ktoré v najlepšom prípade narúšajú naše metabolické procesy a okrádajú naše bunky o výživné látky, ktoré potrebujú: bielkoviny, sacharidy, mikročastice a vitamíny.

Komu je DetoCol určený?

Osobám, ktoré už boli infikované trudníkom mazovým (Demodex folliculorum), kožníkom mazovým (Demodex brevis), alebo bíčikovcom tenkohlavým (Trichuristrichiura). Pre tých, ktorí konzumujú surové mäso alebo ryby, doporučujeme pravidelné užívanie DetoColu každý druhý mesiac. Po užití celého balenia doporučujeme pauzu, nie dlhšiu ako jeden mesiac, pred užívaním ďalšieho balenia. 

Kontraindikácie:

Prípravok nie je vhodný na odparazitovanie detských hlíst či iných detských parazitov. Nie je tiež vhodný v boji s tasemnicami. V týchto prípadoch vyhľadajte radu odborneho lekára. Nedoporučujeme užívať behom tehotenstva a kojení. 

Citlivosť na niektoré zložky prípravku:

Pôsobenie prípravku môže byť u každej osoby individuálne. Pokiaľ máte alergiu na akúkoľvek  zložku prípravku, alebo u vás pretrváva hnačka dlhšie ako dva dni, prestaňte prípravok užívať.

Aktívne látky:

·     Olej zo skalnej ruže

·     Extrakt 4:1 z kôry lapacho

·     Extrakt 4:1 z fialky trojfarebnej

·     Extrakt z koreňa sladkého drievka, štandardizovaný na 10% kyselinu glycyrrhizonovú

·     Extrakt 4:1 z púpavy

·     Extrakt z kurkumy, štandardizovaný na 40% curcuminoid

·     Extrakt 4:1 z mäty piepornej

·     Extrakt z cesnaku, štandardizovaný na 2% alicín

·     Extrakt 4:1 z nadzemnej časti paliny

·     Protihrudková látka – uhličitan vápenatý

·     Bravčová želatina (mäkké kapsle)

·     Rybia želatina (tvrdé kapsle)

Účinky,  ktoré prináša očistenie organizmu od parazitov, plesní, kvasiniek, baktérií a ich vylúčeného metabolického odpadu sú neodškriepiteľné a skutočné. Čo je najdôležitejšie, veľmi rýchle a objektívne citeľné. 

 

DetoCol blistre

 

Subjekt zodpovedný za informácie o potravinách:

Colway,  Spółka Jawna
84-207 Koleczkowo
ul. Hippiczna 2 

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ak sa náhodou na stránke vyskytli takéto, prípadne podobné spojenia, sú to len osobné skúsenosti našich klientov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale

 


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom