Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

GanoCord - podpora vitality a imunity 60 kps.

Biostimulačná sila dvoch mimoriadne cenných tibetských húb v jednej kapsule milióny rokov používaných v starej čínskej prírodnej medicíne: Ganoderma (Reishi) a Cordyceps. Ganoderma podporuje imunitný systém a obehový systém a pomáha udržiavať správnu hladinu LDL cholesterolu. Cordyceps, mysterózna huba  považovaná za ""predĺžovač mladosti", používaná tiež ako afrodiziakum dodáva energiu.

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K107
Dostupnosť: Produkt už nie je v predajií
45 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 

Vlastnosti a prínosy:

GanoCord je výnimočná kombinácia dvoch mimoriadnych extraktov, prvého získaného z Ganodermy - huby považovanej za synonymum nesmrteľnosti, ktorá sa v lekárstve Ďalekého východu používa tisíce rokov a zaradila sa na prvé miesto medzi čínskymi liečivými rastlinami. Ganoderma podporuje imunitný systém a obehový systém a pomáha udržiavať správnu hladinu LDL cholesterolu.

Druhou zložkou GanoCordu je extrakt z mycélia Cordyceps. Táto jedinečná dvojročná huba čerpá svoje zložky zo živočíšneho organizmu. Je veľmi vzácna a cenná, pretože sa prirodzene vyskytuje iba vo vysokohorských oblastiach Tibetu. Vďaka jedinečnému obsahu bioaktívnych zložiek vrátane biostimulantov, bola v Európe oficiálne uznaná ako nutraceutikum, zatiaľ čo Americká akadémia umení a vied ho klasifikuje ako druh potenciálne podporujúci zdravie. V starej čínskej medicíne je Cordyceps používaný ako prírodné antibiotikum a afrodiziakum.

Obsahuje beta karotén, vitamíny E, C, B1, B2, B12, zinok, selén, horčík, železo, draslík, 77 makro a mikro častíc, prospešné látky: cordycepin, beta-D-glukán. Ničí prvoky, parazity a plesne, podporuje správnu funkciu ľadvín, čistí pečeň, zlepšuje fyzickú kondíciu a výkon športovcov

GanoCord je jedinečný doplnok, pretože kombinuje Ganodermu so spórami - zložkou, ktorú nie je ľahké kúpiť ani v Číne, domovskej krajine tejto huby - a výťažkom z mycélia Cordyceps, tj. zložkami vynikajúcej a požadovanej kvality, v celkovej hmotnosti čo je až 30 gramov extrahovanej látky z oboch týchto vyhľadávaných húb.

Ako doplnok stravy sa odporúča hlavne v prípadoch nedostatočnej funkcie ľadvín, astme, neplodnosti, depresie, porúch funkcie pečene, pri alergiách, prevencia pri tvorbe usadenín a krvných zrazenín v cievach, pri onkologickej rehabilitácii, zníženej obranyschopnosti, pri potrebe zvýšenia fyzického výkonu, pre zvýšenie libida

 

Odporúčaná denná porcia:

2 kapsule denne s jedlom. alebo po jedle.  Obsah balenia: 60 kps. po 515 mg

Výťažok z huby 4: 1 (Ophiocordyceps sinensis), extrakt z huby Reishi (Ganoderma Lucidum) štandardizovaný na 10% polysacharidov, želatínu, protihrudkujúce látky - horečnaté soli mastných kyselín.

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ak sa náhodou na stránke vyskytli takéto, prípadne podobné spojenia, sú to len osobné skúsenosti našich klientov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom