Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Elixír na okolie očí 15 ml

Pokožka v okolí očí je veľmi jemná a vyžaduje si mimoriadnu starostlivosť. Pre rozžiarenie očí a navrátenie "iskry", bola vyvinutá a vyrobená táto formula, s najmodernejšími zložkami z oblasti kozmetológie. Aktívne chráni pokožku okolia očí a spomaľuje jej starnutie, zvlhčuje, vyhladzuje a spevňuje, pôsobí hojivo, zjemňuje podliatiny a opuchy

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K026
Dostupnosť: výrobok už nie je v ponuke
40 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Konkuruje najlepším výrobkom z tejto sféry kozmetiky. Môj favorit

Účinky očného elixíru

- aktívne chráni pokožku okolia očí a spomaľuje jej starnutie

- zvlhčuje, vyhladzuje a spevňuje

- pôsobí hojivo a zjemňuje podliatiny a opuchy

Aktívne látky:

Nová formula - FGF-1 / MicroTransDerm fibroblastový rastový faktor

- vyvinutý výhradne pre Colway v laboratóriu Cell Line Research. Je to unikátna a veľmi efektívna globulárna bielkovina – (komplex 155 aminokyselín) – ktorá je uzatvorená vo vodnej kompozícii lipidových mikrosfér, vďaka čomu ľahko preniká rohovou vrstvou epidermis a stimuluje fibroblasty k deleniu a procesu neokolagenogenézy.

Kolagén

-  má neobyčajnú schopnosť viazať vodu, čím ovplyvňuje správne zvlhčenie pokožky. Regeneruje, zvlhčuje a spevňuje pokožku.

Pepha - Tight

 - výťažok z najnovšej biotechnologickej generácie pochádzajúci z miniatúrnych rias Nannochloropsis oculata.

Moist 24

- výťažok z púštnej rastliny Imperata cylindrica (známej ako Lalang válcovitý, červený barón, alebo tiež  Japonská krvavá tráva) - zaisťuje intenzívne zvlhčenie pokožky citeľné do  24 hodín a nasýtenie aktívnymi zlúčeninami draslíka.

Eyesteryl

 - biologicky aktívny tetrapeptid najnovšej generácie. Táto zložka odstraňuje kruhy a opuchy pod očami. Napomáha prekrveniu vlásočníc a zjemňuje vrásky.

Výťažok z aloe

- obsahuje saponíny, látky so zjemňujúcimi a čistiacimi účinkami. Pôsobí antibakteriálne, dodává vlhkosť a výživu, ale tiež reguluje prirodzenú hladinu pH v pokožke. Enzýmy obsiahnuté v aloe pomáhajú pri odstraňovaní mrtvých kožných buniek a podporujú bunečnú regeneráciu.

Vitamín E

 - jeden z najsilnejších prírodných antioxidantov. Protizápalové a regeneračné vlastnosti bioaktívneho vitamínu E sú priaznivé pre tvorbu nových tkanív.

Borák lekársky (Borago officinalis)

- látka, používaná v najdrahších a najlepších kozmetických prípravkoch. Obsahuje veľmi cenné nenasýtené mastné kyseliny. Zjemňuje podráždenie pokožky po použití tekutého make-upu a zastavuje predčasné starnutie najjemnejších partií pokožky

Ingredients: Aqua, Acetyl Tetrapeptide-5, Butylene Glycol, Collagen, Elastin, Collagen Amino Acids, Elastin Amino Acids, Nannochloropsis Oculata Extract, Pullulan, Centaurea Cyanus Flower Extract, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Isopropyl Isostearate, Isohexadecane, sh-polypeptide-11, Pentylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Propylene Glycol, Borago Officinalis Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Allantoin, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Squalane, Cetyl Alcohol, Lecithin, Myristyl Alcohol, Lauryl Alcohol, Sodium Hydroxide, Cholesterol, Sodium Chloride, Disodium Phosphate, Potassium Chloride, Potassium Phosphate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Návod na použitie:

Vhodné pri objavení sa vrások.  Elixír aplikujeme v okolí očí a jemne vklepávame do pokožky v okolí očí.

Pre lepší efekt je vhodné Elixír pre okolie očí kombinovať s kolagénovou kúrou. Môžte ho používať aj ako masku na  okolie očí tak, že naložíme väčšie  množstvo na noc a necháme pôsobiť počas celej noci.

 


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom