Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

FungiCol - výťažky z húb 60 kps

NOVINKA

FungiCol je unikátny doplnok stravy, ktorý obsahuje jedinečné a pre zdravie človeka cenné huby, zaradené medzi funkčné adaptogény – Reishi (Ganoderma) , Cordyceps, Hericium (levia hriva), Maitake (trsovnica lupeňovitá), Chaga (ryšavec šikmý). Aktívne zložky nachádzajúce sa v hubách posilňujú celé telo, dodávajú energiu a vitalitu. Preto sa FungiCol odporúča najmä ľuďom, ktorí sú vystresovaní, unavení, oslabení a majú zvýšenú fyzickú aktivitu, ako aj ľuďom s oslabenou imunitou.

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K119
Dostupnosť: na sklade dodávateľa
53 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti:

Doplnok stravy FungiCol COLWAY vďaka kombinácii rôznych druhov húb, ktoré sú oceňované generáciami a ktoré sú spojené v jednom produkte synergicky a komplexne pôsobí na mnohé systémy, tkanivá a orgány dôležité pre fungovanie ľudského tela.

Týka sa to najmä adaptogénnych, antioxidačných, anti-agingových a imunostimulačných účinkov. To zlepšuje vitalitu a výkonnosť ľudského tela, pomáha udržiavať homeostázu (fyziologické procesy udržujúce rovnováhu vnútorného prostredia organizmu) a správne prispôsobiť telo náročným, rýchlo sa meniacim podmienkam života v modernom svete. 

Vďaka jedinečnému zloženiu FungiCol, odstránením účinkov chronického stresu a stimuláciou imunitného systému sa normalizuje práca celého tela. Pomáha ho teda dlhodobo udržiavať v dobrej psychickej a fyzickej kondícii.

Aktívne zložky obsiahnuté v týchto unikátnych fungoterapeutických extraktoch vykazujú komplexné funkčné účinky, medzi ktoré patria: pozitívne ovplyvňujú imunitný systém, vďaka antioxidačným vlastnostiam chránia bunky pred starnutím,  podporujú obehový systém, zlepšujú fyzickú výkonnosť, pomáhajú znižovať únavu a odstraňovať následky stresu.

FungiCol sa odporúča najmä ľuďom vystaveným stresu – vrátane chronického stresu, unaveným, oslabeným, ako aj fyzicky aktívnym, ktorí potrebujú podporu pre efektívne fungovanie imunitného systému a intelektu.

Doplnok stravy FungiCol je možné využiť aj ako pomoc pri odstraňovaní následkov mnohých civilizačných ochorení, ako sú: obezita, cievne ochorenia, rakovina, alergie, neurózy, depresie a cukrovka.

Vďaka tradičnej fungoterapii, ktorá sa dnes podáva v modernej forme ľahko suplementovateľného prípravku v pohodlne prehĺtateľných kapsulách, môžeme využiť múdrosť a skúsenosti tradičnej čínskej medicíny na podporu a ochranu nášho tela každý deň.

 

FungiCol

 

 Aktívne zložky:

Reishi (Ganoderma lucidum, húsenica čínska)

huba považovaná za synonymum nesmrteľnosti, ktorá sa v lekárstve Ďalekého východu používa tisíce rokov a zaradila sa na prvé miesto medzi čínskymi liečivými rastlinami. Ganoderma podporuje imunitný systém a obehový systém a pomáha udržiavať správnu hladinu LDL cholesterolu.

Cordyceps (Cordyceps sinensis)

Táto jedinečná dvojročná huba čerpá svoje zložky zo živočíšneho organizmu. Je veľmi vzácna a cenná, pretože sa prirodzene vyskytuje iba vo vysokohorských oblastiach Tibetu. Vďaka jedinečnému obsahu bioaktívnych zložiek vrátane biostimulantov, bola v Európe oficiálne uznaná ako nutraceutikum, zatiaľ čo Americká akadémia umení a vied ho klasifikuje ako druh potenciálne podporujúci zdravie. V starej čínskej medicíne je Cordyceps používaný ako prírodné antibiotikum a afrodiziakum.  Obsahuje beta karotén, vitamíny E, C, B1, B2, B12, zinok, selén, horčík, železo, draslík, 77 makro a mikro častíc, prospešné látky: cordycepin, beta-D-glukán. Ničí prvoky, parazity a plesne, podporuje správnu funkciu ľadvín, čistí pečeň, zlepšuje fyzickú kondíciu a výkon športovcov

Maitake (trsovnica lupeňovitá - Grifola frondosa)

Reguluje metabolizmus, zvyšuje životnú energiu, pôsobí synergicky s Hericium, znižuje krvný tlak a má antidiabetické vlastnosti 

Hericium (Levia hriva - Hericium erinaceus)

Pôsobí neuroprotektívne, zlepšuje náladu a kvalitu spánku, znižuje úzkosť, chráni tráviaci systém pred zápalmi.

Chaga, tiež Čaga  ( Inonotus obliquus) 

Najsilnejší antioxidačný a protizápalový účinok, aký ľudstvo pozná. V množstve antioxidantov meraných v ORAC jednotiek je na 1. mieste. Dodnes sa na Sibíri používa pri liečbe rakoviny. Má cytotoxický účinok na už existujúce rakovinové bunky

INCI: Reishi, Ganoderma lucidum DER 10:1 štandardizovaný na 10 % polysacharidov, Ophiocordyceps sinensis, predtým: Cordyceps sinensis DER 10:1 štandardizovaný na 10 % polysacharidov, Chaga, Inonotus obliquus DER 10:1 štandardizovaný na Lacecions 10:1 % polysacharid, L. DER 10:1 štandardizovaný na 10 % polysacharidov, Maitake, Grifola frondosa DER 10:1 štandardizovaný na 10 % polysacharidov.

Odporúčaná denná porcia:

2 kapsuly denne s jedlom, alebo po jedle.

Konzumujte celé, zapite vodou. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok je výživovým doplnkom a nenahrádza stravu. Odporúča sa vyvážená a pestrá strava a zdravý životný štýl Skladuje sa na suchom mieste pri izbovej teplote a mimo dosahu detí v uzavretom originálnom obale.

Prípravok nepoužívajte v prípade precitlivosti na niektorú z jeho zložiek. Výživový doplnok neužívajte po dátume exspirácie Dátum exspirácie a číslo šarže sú uvedené na spodnej strane obalu.

 

Môže Ťa zaujímať článok na našom Blog-u

   HUBY pre ZDRAVIE   

 

Subjekt zodpovedný za informácie o potravinách:

Colway,  Spółka Jawna
84-207 Koleczkowo
ul. Hippiczna 2 

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ak sa náhodou na stránke vyskytli takéto, prípadne podobné spojenia, sú to len osobné skúsenosti našich klientov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale

   

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom