Kontakt: +421 918 494 464 I info@ekolagen.sk  

Kolagén pre Teba

 

 

Native GOLD kolagen 50 ml

Natívny kolagén GOLD je prípravok so silným antiage účinkom. Oddiaľuje procesy tvorby nových vrások a likviduje drobné vrásky. Odporúča sa pre starostlivosť o pokožku tváre, krku a dekoltu. Gold kolagén je odporúčaný jednak pre starnúcu ovisnutú pleť (obsahuje retinol) a tiež je oceňovaný pri problémovej pokožke keďže obsahuje antibakteriálne zložky (koloidné zlato, striebro, probiotiká). Je vhodný hlavne pre osoby, ktoré trápia rôzne nedokonalosti kože, akné alebo zápalové stavy. Má reparatívne a regeneračné účinky. Native Gold kolagén je určený pre normálnu a aj problémovú pleť, má silný protizápalový účinok.

Výrobca: Colway International
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K015
Dostupnosť: na sklade
65.00
ks

Vlastnosti a prínosy:

Natívny kolagen GOLD je vlastne Native kolagén PURE navyše obohatený o látky, ktoré majú antibakteriálne, protizápalové, antimikrobiálne, antimykotické a všeobecne regeneračné vlastnosti. Je oceňovaný pri starostlivosti o problémovú a unavenú pleť, náchylnú na farebné škvrny, lišaje a ekzémy. Tiež je odporúčaný ako veľmi účinný antiage prípravok na prírodnej báze ako prevencia proti starnutiu pokožky. Natívne kolagény sú produkty typu anti-age, ktoré na rozdiel od tisícky krémov nebojujú s následkami, ale s příčinou vzniku vrások. Ich účinnost potvrdzujú početné výskumy. Natívne kolagény účinkujú postupne, bez nutnosti injekcie.

Natívny Gold kolagén dopĺňa kožu o "proteín mladosti"  - postupne a neinvazívne, bez nutnosti injekcie. Okamžite po aplikácii vyhladzuje a spevňuje kožu. Na trvalý revitalizačný účinok je potrebné vyčkať cca 100 dní systematického používania. Práve také obdobie potrebuje náš organizmus na to, aby prebehla fyziologická výmena kolagénovej štruktúry v koži. Tento proces nie je možné urýchliť ani častejšími aplikáciami, ani použitím väčšieho množstva gélu.

  • Zmierňuje podráždenie a zmeny na koži
  • Zjednocuje farbu pokožky a vybieľuje pigmentové škvrny (kyselina azelainová)
  • Obnovuje zdravý vzhľad pleti a príjemný pocit
  • Regeneruje pokožku
  • Spevňuje a vyhladzuje pokožku

 

Aktívne látky:

Kolagén  -  extrahovaný z kože rýb patentovanou metódou. Je to prirodzený zdroj peptidov, ktoré dokážu voľne preniknúť (transdermálnosť) do epidermis a stimulujú zvýšenú aktivitu fibroblastov. Kolagén je  najprirodzenejšie anti-age v starostlivosti o pleť. Zameriava sa na príčinu vzniku vrások, teda deficitu kolagénu. Spomaľuje procesy starnutia, hydratuje pokožku, regeneruje, zhusťuje kolagénovú mriežku a zvyšuje elasticitu.

Koloidné zlato - v synergii s peptidami urýchľuje migráciu účinných látok a výmenu mikročastíc, teda podporuje transdermálny proces.

Koloidné striebro - má silný antibakteriálny účinok. Likviduje 600 druhov mikroorganizmov a 7 druhov baktérií.

Lactoferin - je bioaktívny proteín, ktorý pôsobí protizápalovo, protiaknózne a omladzujúco.

Chitosan - viaže ťažké kovy a má protizápalové účinky

Retinol - vyznačuje sa silnými anti-age účinkami. Rýchlo rozjasňuje a omladzuje tvár. 

Kyselina azelainová - našla svoje uplatnenie pri liečbe akné, atopickej alebo psoriatickej koži, tiež koži náchylnej k začervenaniu a ku sklonu k folikulitíde. Vykazuje antibakteriálne a protizápalové vlastnosti. Redukuje sfarbenie pleti spôsobené rôznymi druhmi akné, či užívania liekov, po oprare...    

INCI: Aqua, Collagen, Caprylyl Glycol, Elastin, Lactic Acid,koloidné nano zlato, koloidné nano striebro, Laktoferin, Azelaic, Chitosan, Retinol

 

Návod na používanie kolagénov:

Pred aplikáciou vždy predchádza dôkladné čistenie pokožky s vodou. Biologicky aktívne peptidy kolagénu sú lepšie absorbované, keď gél jemne potľapkávame na vlhkú pokožku, ako keď natierame.  Najlepší  efekt  native kolagénu vidieť, keď ho aplikujeme  po peelingu.  Odporúča sa kolagén aplikovať  dvakrát denne, ráno a večer. Podráždená alebo spálená  koža  vyžaduje použitie toľko  kolagénu, koľko dokáže  absorbovať. Prvé účinky cítite ihneď, niekoľko  minút po aplikácii gélu. Ak ostáva  na tvári vysušená  vrstva gélu,  znamená to,  že bolo nanesené príliš veľa gélu. 

Nepoužívať ak máte alergiu na rybí proteín (0,02% populácie). Je určený pre vonkajšie použitie

Chrániť pred priamym slnečným svetlom, teplota pod bodom mrazu môže spôsobiť expanziu látky a prasknutie obalu

 

 

 Ak chcete nakupovať výrobky priamo od výrobcu

 

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom