Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Sada na regeneráciu a ochranu pleti

UŠETRÍTE

Cenovo zvýhodnená sada výrokov na nočnú regeneráciu a dennú ochranu pleti s vysokým obsahom antioxidačných zložiek. Regeneračné sérum je určené pre večernú starostlivosť a pôsobí počas spánku, kedy pleť najefektívnejšie vstrebáva aktívne zložky z preparátu, regenerácia, omladenie a hĺbkovú hydratácia. Krém Natural Balance je skutočnou antioxidantovou bombou, ktorá chráni pokožku pred voľnými radikálmi a ich deštruktívnou aktivitou.  

Výrobca: Colway International
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K082
Dostupnosť: na sklade
95 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Sada obsahuje:

Regeneračné sérum - Good Night Skin Drops Face Serum 

Sérum v kvapkách na pleť určené na nočnú regeneráciu je inovatívny produkt, ktorý sa postará o viacnásobnú starostlivosť o pokožku tváre. Je určené pre večernú starostlivosť a pôsobí počas spánku, kedy pleť najefektívnejšie vstrebáva aktívne zložky, ktoré nám poskytuje tento kozmetický preparát. Unikátna receptúra séra zaisťuje optimálnu regeneráciu, omladenie a hĺbkovú hydratáciu pleti. Inovatívna kombinácia účinných zložiek zaisťuje, že prípravok pôsobí už od prvého použitia a jeho pravidelné používánie prináša viditeľné zlepšenie jej stavu. Pôsobí proti vzniku vrások a redukuje už existujúce. Spevňuje a tonizuje pleť, vyrovnáva jej farebnosť a zároveň rozžiaruje.  

   Viac...   

 

Krém na tvár Natural Balance

Naturálny krém na tvár Natural Balance je perfektnou kozmetikou plnou antioxidantov, ktorá chráni pleť pred nepriaznivými vplyvmi voľných radikálov, ktoré napádajú predovšetkým bunkovú membránu pokožky, vrátane štruktúrnych bielkovín, ako je kolagén. Viditeľné následky pôsobenia voľných radikálov sú strata pevnosti, tvorba vrások, strata elasticity pleti. Krém Natural Balance je skutočnou antioxidantovou bombou, ktorá chráni pokožku pred voľnými radikálmi a ich deštruktívnou aktivitou! Pokožka sa odvďačí dobrým stavom, poteší svojou vitalitou a mladistvým leskom. Je vhodný pre ženy aj mužov, ktorí sú vystavení nepriaznivým podmienkam ( slnko, znečistené ovzdušie, vysoká teplota, mráz, vietor...)

   Viac...