Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Krém a Peeling z línie Blue Diamond

UŠETRÍTE

Sada produktov luxusnej kozmeceutickej línie Blue Diamond. Obsahuje: Peeling Blue Diamond, Krém na tvár Blue Diamond. Tajomstvo účinkov tejto kozmetickej línie sú promótory vstrebávania, ktoré zebezpečujú prienik aktívnych látok do najspodnejšej vrstvy pokožky.  Výrobky sú vhodné pre zrelú pleť na intenzívne omladenie, peeling oceníte aj pri mladšej problémovej pleti. Najobľúbenejšie výrobky Colway klasik. 

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K063
Dostupnosť: sklad dodávateľa
97 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Tajomstvo účinkov tejto kozmetickej línie sú promótory vstrebávania, ktoré zebezpečia prienik aktívnych látok do najspodnejšej vrstvy pokožky

Balíček obsahuje: 

Peeling Blue Diamond

diamantová dermobráza v antiage kréme pre profesionálne aj domáce použitie. Tento unikátny produkt kombinuje vlastnosti a účinky mechanického a enzymatického peelingu s vysoko kvalitným antiage krémom. Doporučujeme hlavne k starostlivosti o pleť tváre, krku a dekoltu so známkami únavy, starnutiu a s nerovnomerným farebným tónom. Vhodný tiež k ošetrovaniu pleti so sklonom k akné s nerovnomernou štruktúrou. Diamantový peeling odstraňuje zrohovatelé kožné bunky a nečistoty ako každý iný peeling. Navyše okrem čistenia má ďalšie účinky a to vyživovacie a regeneračné. Hlavnou úlohou je pripraviť pleť k ďalšej starostlivosti. Behom procesu pôsobenia peelingu je odkrytá "mladá pleť", ktorá má rozhodne lepšiu schopnosť absorpcie.

Viac...

Krém na tvár Blue Diamond Colway

Zvlášť doporučujeme k starostlivosti o pleť tváre, krku a dekoltu, pre zrelú, suchú, dehydrovanú pleť, vyžadujúcu okamžitú regeneráciu. Pre dennú aj večernú aplikáciu. Vďaka obsahu liposomov vytvorených nano technológiou, biologicky aktívneho kolagénu a celej rady ďalších aktívnych látok, krém modrý diamant nielenže vyživuje pokožku, ale tiež stimuluje delenie buniek a normalizuje produkciu kožného mazu. Tiež obnovuje lamelárnu vrstvu. Používaním dochádza k celkovej obnove pokožky. Tajomstvom účinku sú promótory vstrebávania. Vzhľadom k inovatívnemu zloženiu môžte očakávať úžasné výsledky, dokonca i v prípade veľmi suchej, dehydrovanej pleti.   

Viac...

  Tajomstvo účinkov kozmetickej línie Blue Diamond sú promótory vstrebávania, ktoré zebezpečujú prienik aktívnych látok do najspodnejšej vrstvy pokožky. 

 

Neprehliadnite naše články

náš BLOG

 


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom