Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

ColDeKa - komplex vitamínov A, D, K, Beta-D-Glukan, 60 tbl

NÁŠ TIP

Vynikajúci prípravok na podporu imunity. Obsahuje výťažky z huby shiitake, beta-D-glukan. Produkt je obohatený o vitamíny, ktoré sú dôležité pre správne fungovanie nášho organizmu, vitamín A, D a K. Všetky jeho zložky sú rozpustené v oleji z tresčej pečene, ktorá je zdrojom polynenasytených mastných kyselín a vitamínov D a A.  Odporúča sa štandardne 1 kapsula denne. Jedno balenie dávka na 60 dní

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K079
Dostupnosť: v sklade dodávateľa. Doručenie 3-7 dní
31 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

ColDeKa je doplnok stravy na báze výťažkov z huby shiitake, standardizovaných na obsah polysacharidov, z kvasnicového extraktu Sacchromyces cerevisae, standardizovaného na obsah polysacharidov a na obsah beta-D-glukanu. Produkt je obohatený o vitamíny, ktoré sú dôležité pre správne fungovanie nášho organizmu, vitamín  A, D a K.

Všetky jeho zložky sú rozpustené v oleji z tresčej pečene, ktorá je zdrojom polynenasytených mastných kyselín a vitamínov D a A.

Aktívne zložky:

Vitamín D prispieva k správnej funkcii imunitného systému, tiež k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápniku a fosforu, napomáha správnej funkcii svalov, udržiavaniu zdravých kostí a zubov a udržiavania optimálnej hladiny vápnika v krvi, tiež sa podieľa  na procese delenia buniek.

Vitamin K prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a pomáha udržiavať zdravé kosti.

Extrakt z  Shiitake, huba, ktorá sa už viac ako 2000 rokov využíva v čínskej a japonskej medicíne.  Shiitake je zdroj polysacharidov tej najvyššej kvality a tiež vitamínov vrátane vitamínu D.  Pre svoje vlastnosti, chuť a využitie dostala prívlastok "kráľovná húb". Obsahuje neobyčajne rozmanitý komplex látok na ochranu a podporu zdravia. Obsahuje vitamíny skupiny B – tie sú pre život nevyhnutné a v rastlinách sa však takmer nevyskytujú. Huba Shiitake obsahuje tiež ergosterol (provitamín D), okrem toho minerálne látky ako draslík, vápnik, fosfor, tiež železo a zinok. Je zdrojom 7 z 8 esenciálnych aminokyselín.  Ďalej obsahuje nukleotidy, aminokyseliny, peptidy a organické kyseliny.

Z vedeckej dokumentácie o hube shiitake sa ako najdôležitejšie zložky ktoré majú farmaceutický vplyv sú Lenthionín - imunomodulačné a antibakteriálne činnosti a Eritadenín - zodpovedný za redukčný účinok na cholesterol. 

Pri liečbe osôb postihnutých po výbuchu atómovej bomby v Hirošime a Nagasaki bolo vyskúšaných množstvo podporných látok. A práve účinky plodníc huby Shiitake sa prejavili ako najúčinnejšie.  Dokážu viazať jedovaté látky z tela vrátane rádioaktívneho žiarenia. Huby Shiitake sa používajú aj v niektorých doplnkoch stravy určených na detoxikáciu.  

Prírodné vitamíny skupiny A a D získané z olejov, vitamín K2 v najlepšej forme  menachinonu

Beta-D-glukan - látka s presvedčivo potvrdenými vlastnosťami posilňujúcimi náš imunitný systém a o to prakticky okamžite.

 

Zložky

Obsah v 1 kapsli:

Vitamin D:

50 µg ( = 2000 IU )  (1000% RI)

Vitamin K2 (menachinon)

75 µg (100% RI)

Extrakt z hub Shiitake, v tom:

20 mg

- Polysacharidy

4 mg

Extrakt z kvasnic Saccharomyces:

20 mg

- Beta D-glukan

5 mg

 

Odporúčaná denná porcia:

odporúča sa štandardne 1 kapsula denne. Jedno balenie dávka na 60 dní. V prípade ťažkej infekcie je možné zvýšiť dávku až na 3 kapsule denne.

Subjekt zodpovedný za informácie o potravinách:

Colway,  Spółka Jawna
84-207 Koleczkowo
ul. Hippiczna 2 

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ak sa náhodou na stránke vyskytli takéto, prípadne podobné spojenia, sú to len osobné skúsenosti našich klientov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale

 


 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom