Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Colgenium - strážca našej pamäte 30 kps.

NOVINKA

Prírodný doplnok stravy na podporu zlepšenia pamäte, zvyšenie pozornosti, sústredenia, schopnosti učiť sa. Je určený pre ľudí, ktorí sú pracovne nadmerne vyťažení a ich životný štýl a práca vyžadujú maximálne sústredenie. Colgenium obsahuje vo svojom zložení COLOCO PRP® (patent UPRP č. P.218693) extrakt z kolostra v jeho najcennejšej proteínovej frakcie - kolostrinín - polypeptíd bohatý na prolín (prp).  Pridaný  je vitamín B6, ktorý synergicky účinkuje s COLOCO PRP®. Dávka na 30 dní

Výrobca: Colway International
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K043
Dostupnosť: v sklade dodávateľa
43 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti a prínosy:

COLGENIUM - strážca vašej pamäti a sústredenia

Poslaním COLWAY je už roky podporovať objavy poľskej školy biochémie bielkovín. Špeciálnu pozornosť venuje peptidom, ktorých terapeutické vlastnosti podporujúce zdravie sú nielen uznávané, ale aj potvrdené v mnohých vedeckých štúdiách.

Cieľom je vytvárať jedinečné doplnky založené na týchto látkach - prírodné, bezpečné a účinné, aby každý mohol získať ich blahodarné účinky.

Novinka Colgenium obsahuje vo svojom zložení COLOCO PRP® (patent UPRP č. P.218693) extrakt z kolostra a jeho najcennejšej proteínovej frakcie. Colostrinin sa tiež nazýva polypeptid bohatý na prolín (prp). Biologická aktivita kolostrinínu vyplýva z viac ako jednej zložky, pretože jeho účinky nie je možné replikovať pomocou žiadneho z doteraz testovaných peptidov. Do Colgenium bol pridaný vitamín B6, ktorý synergicky účinkuje s COLOCO PRP®.

Z prieskumu uskutočneného spoločnosťou Geo-Poland na skupine takmer 400 ľudí možno po období 4 mesiacov vyvodiť závery:

Ľuďom, ktorým bolo podané COLOCO PRP®, v porovnaní s ľuďmi, ktorí ho nedostali, sa štatisticky významným spôsobom zvýšila hodnota BDNF, tj neurotrofického faktora pochádzajúceho z mozgu, ktorý stimuluje produkciu nových mozgových buniek a posilňuje už existujúce. Predpokladá sa, že BDNF je kľúčovým proteínom pre fungovanie zdravého mozgu. 

Suplementácia prípravkom COLOCO PRP® v študijnej skupine pozitívne ovplyvnila (na trendovej úrovni), zlepšenie kognitívnych funkcií: pamäť, pozornosť, schopnosť učiť sa, hodnotené pomocou počítačových neuropsychologických testov (CANTAB). Dôležité je, že zlepšenie sa týkalo zdravých ľudí všetkých vekových skupín.

Náš dnešný rýchly životný štýl, stres a intenzívne podnety majú veľmi negatívny vplyv na fungovanie nášho mozgu. Ovplyvňuje našu sústredenosť a zhoršuje kvalitu života. Dôrazne sa odporúča starať sa o tie mozgové funkcie, ktoré určujú našu produktivitu, možnosť intelektuálneho rozvoja, ale aj  každodenné fungovanie.

Náš mozog neabsorbuje živiny normálne ako iné orgány. Jeho metabolizmus je extrémne rýchly. Malé výkyvy v zložení, kalorickej hodnote a kvalite jedla, môžu mať vplyv na jeho výkon, regeneráciu a rýchlosť reakcie. Takže nie je náhoda, že receptúra ​​COLGENIUM bola vyvinutá vo forme pastiliek. Táto forma podania COLOCO PRP® je rozhodujúca pre jeho optimálnu absorpciu a účinnosť.

Colgenium je vynikajúci doplnok výživy pre ľudí, ktorí bojujú s:

• poruchami pamäťových procesov

• rozptýlenie pozornosti spôsobené vyčerpaním

• zhoršenie kognitívnych schopností

• problémy s učením

• narušenie koncentrácie

• oneskorené reakcie na podnety

• pocit roztržitosti alebo vyčerpania

Svetová senzácia - kolostrinín - sa vracia k svojim zdrojom v patentovanom vzorci vysokoproteínového polypeptidu COLOCO PRP izolovaného z kolostra. Je známe, že prvé jedlo všetkých cicavcov mledzivo, v sebe skrýva jedno z tajomstiev prírody - odovzdávanie potomkom schopnosti vyvinúť nešpecifickú imunitu. Neoceniteľný darček pre dieťa od dojčiacej matky.

COLOCO PRP je extrakt z mledziva s najcennejšou bielkovinovou frakciou, ktorý má klinicky testované vlastnosti. Produkt je obohatený o vitamín B6, ktorý synergicky účinkuje s prípravkom COLOCO PRP, ktorý podporuje syntézu cysteínov a produkciu červených krviniek a imunitný a nervový systém.

Aktívne látky:

COLOCO prp® - je extrakt z kolostra a jeho najcennejšej proteínovej frakcie so širokými terapeutickými vlastnosťami. Je to komplex bielkovín s rôznymi molekulovými hmotnosťami - kolostrinin, bohatý na prolín (prp). Biologická aktivita kolostrinínu vyplýva z viac ako jednej zložky, pretože jeho terapeutické účinky nie je možné replikovať pomocou žiadneho z doteraz testovaných peptidov.  COLOCO prp® (patent UPRP č. P.218693) má vysoký obsah prolínu (asi 20%), čo určuje jeho vysokú biologickú aktivitu a biologickú dostupnosť. 

Vitamín B6

  • pomáha pri správnej syntéze cysteínu  
  • prispieva k udržaniu správneho energetického metabolizmu
  • pomáha pri správnom fungovaní nervového systému 
  • pomáha udržiavať správny metabolizmus homocysteínu  
  • prispieva k udržaniu normálneho metabolizmu bielkovín a glykogénu 
  • pomáha udržiavať normálne psychologické funkcie   
  • pomáha pri správnej tvorbe červených krviniek   
  • pomáha pri správnom fungovaní imunitného systému   
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpanosti
  • prispieva k regulácii hormonálnej činnosti

Dávkovanie:

Odporúčaný denný príjem: 1 pastilka - pomaly ju cmúľajte, kým sa úplne nerozpustí. Neprekračujte odporúčané dávky počas dňa. Produkt je doplnkom a nemôže byť použitý ako náhrada pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená a rozmanitá strava a zdravý životný štýl. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí.

Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže sú uvedené na spodnej časti balenia.

Čistý obsah: 16,8 g (30 pastiliek po 560 mg) DIETÁRNY DOPLNOK COLOCO PRP® + VIT. B6

 

Subjekt zodpovedný za informácie o potravinách:

Colway,  Spółka Jawna
84-207 Koleczkowo
ul. Hippiczna 2 


Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ak sa náhodou na stránke vyskytli takéto, prípadne podobné spojenia, sú to len osobné skúsenosti našich klientov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale

 

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom