Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

ColMega - Omega kyseliny 3-6-9 kapsule 60ks

Priekopnícky doplnok stravy, obsahujúci omega kyseliny s dokonalou čistotou. Vyrobený vďaka poľskému objavu metódy bezvodej esterifikácie ľanového oleja. Jedinečná kondenzácia kyseliny ALA v esteroch nám umožňuje využiť schopnosť nášho tela syntetizovať kyselinu α-linolenovú (ALA) na množstvo všetkých polynenasýtených kyselín, ktoré potrebuje.

Výrobca: Colway International
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K056
Dostupnosť: v sklade dodávateľa
26 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti a prínosy:

Jedinečná kondenzácia kyseliny ALA v esteroch umožňuje využiť schopnosť nášho tela syntetizovať kyselinu α-linolenovú (ALA) na presné množstvo všetkých polynenasýtených kyselín, ktoré potrebuje. Tým sa známy spor o ideálny pomer omega 3: 6: 9 končí. Ľanový olej je ich vynikajúcim zdrojom, ale iba esterifikácia ho zbavuje dvoch veľkých nevýhod: trvanlivosti a toxínov, ktoré chránia ľanovú rastlinu v prírode. Dobre absorbovaný a vysoko účinný.

Colmega je:

  •     najčistejší rastlinný zdroj omega kyselín
  •     trvanlivá a stabilná forma bioesterov ľanového oleja
  •     vysoká kondenzácia kyseliny ALA
  •     základ v prevencii civilizačných chorôb

 

Aktívne látky:

Estery ľanového oleja

rastlinná forma esterov mastných kyselín: Omega-3 (α-linolénová), Omega-6 (linolová), Omega-9 (olejová), ktoré sa vyznačujú vynikajúcou biologickou dostupnosťou a vysokým biologickým zadržaním v ľudskom tele. Estery obsahujú čistú ALA kyselinu a umožňujú produkciu kyselín EPA a DHA v množstve, ktoré je pre telo bezpečné. Celý proces výroby bioesterov z kyselín omega 3, 6, 9 (ALA), od pestovania ľanu cez ich výrobu, prebieha v Poľsku, ktoré vďaka kontrole v každom štádiu ich extrakcie zaručuje najvyššiu kvalitu.

INCI: Zloženie: Etylestery polynenasýtených mastných kyselín (kyselina alfa-linolénová, kyselina olejová, kyselina linolová, kyselina palmitová, kyselina stearová), želatína, zvlhčovadlo (glycerol).

Čistý obsah: 40,2 g (60 kapsúl po 670 mg)

 

Doporučená denná porcia sú 4 kps. denne, 2 kps. ráno a 2 kps. večer

Upozornenia: Prípravok je určený pre dospelých. Nemala by sa prekročiť odporúčanú denná dávku. Ak máte alergickú reakciu na niektorú zo zložiek, prestaňte užívať. Výživový doplnok stravy po dátume minimálnej trvanlivosti by ste nemali užívať. Doplnky stravy nenahrádzajú pestrú stravu.

Odporúča sa pestrá strava a zdravý životný štýl.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote, v uzavretom originálnom balení. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Subjekt zodpovedný za informácie o potravinách:

Colway,  Spółka Jawna
84-207 Koleczkowo
ul. Hippiczna 2 

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ak sa náhodou na stránke vyskytli takéto, prípadne podobné spojenia, sú to len osobné skúsenosti našich klientov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale

Ak chcete nakúpiť výrobok priamo od výrobcu, nakupujte TU


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom