Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

SynbioCol - tekuté živé probiotiká Colway 500ml

Živé symbiotikum na podporu črevného mikrobiómu. Ideálny na pravidelné dlhodobé obohacovanie stravy na podporu imunity a zdravia. Odporúča sa zdravým ľuďom, ktorí si chcú posilniť imunitu a celkový fyzický a psychický stav, ako aj tým, ktorí trpia rôznymi stavmi a ťažkosťami, vrátane kožných či gastrointestinálnych. Obsahuje až 11 živých a nemodifikovaných bakteriálnych kmeňov, množstvo enzýmov, aminokyselín, antioxidantov a vysoko vstrebateľných vitamínov a minerálov. Prípravok je vhodný aj pre vegánov. Neobsahuje lepok, cukor, ani iné sladidlá

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K117
Dostupnosť: sklad dodávateľa
65 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vlastnosti:

SynbioCol – je jedinečný, vegánsky doplnok stravy v inovatívnom zložení 100% prírodného, ​​tekutého synbiotika. Unikátne zloženie obsahuje až 11 starostlivo vybraných, živých a nemodifikovaných bakteriálnych kmeňov prospešných pre rovnováhu mikrobiómu a nášho zdravia, navyše rad neoceniteľných ingrediencií podporujúcich ľudský metabolizmus, vrátane množstva enzýmov, aminokyselín,...Ďalej antioxidanty spolu s celým radom vysoko vstrebateľných vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Tie vznikajú synergickým pôsobením probiotických kmeňov vo viacstupňovom a niekoľkomesačnom procese výroby tohto synbiotika - fermentáciou

Tento doplnok stravy je ideálny na pravidelné a dlhodobé obohacovanie stravy o probiotiká zamerané na podporu rovnováhy a aktivity črevného mikrobiómu. Odporúča sa zdravým ľuďom, ktorí si chcú posilniť imunitu a celkový fyzický a psychický stav, ako aj tým, ktorí trpia rôznymi stavmi a ťažkosťami, vrátane kožných či gastrointestinálnych.

SynbioCol neobsahuje lepok, cukor, ani iné sladidlá.

Hovorí sa, že imunita sídli v črevách a tiež, že žalúdok je druhým „mozgom“ tela. Preto kvalita a aktivita mikrobioty je dôležitá pre našu fyzickú a duševnú pohodu a výkonnosť mnohých systémov – nielen tráviaceho, ale okrem iného aj nervového a imunitného.

Telový mikrobióm poškodzujú niektoré lieky a jeho rovnováhu môžu narušiť nezdravé stravovacie návyky, nezdravý životný štýl, stimulanty a dokonca aj fajčenie. 

Keďže črevná mikroflóra produkuje široké spektrum biokomponentov (od vlastných antibiotík až po vitamíny), ktoré prinášajú množstvo benefitov pre ľudský organizmus, preto by sme sa mali starať o kvalitný probiotický mikrobióm. Najčastejšie to realizujeme doplnením stravy o probiotiká (živé, prospešné baktérie) a prebiotiká (zložky podporujúce aktivitu probiotických kmeňov). Ako vizionári a priekopníci nových riešení v COLWAY zašli ešte o krok ďalej a vyvinuli jedinečné živé synbiotikum založené výlučne na prírodných zložkách, v tekutom zložení, ktoré obnovuje životné prostredie probiotických kmeňov a obsahuje množstvo metabolitov prospešných pre človeka. Výroba SynbioCol sa realizuje vo viacstupňovom fermentačnom procese.

Prínosy:

  • Komplexne podporuje vitalitu celého tela tým, že reguluje a regeneruje črevný mikrobióm. 
  • Podporuje funkciu imunitného systému, podporuje zmierňovanie príznakov potravinových alergií a intolerancií a tvorí prirodzený mikrobiologický štít proti patogénnym mikroorganizmom 
  • Podporuje regeneráciu sliznice tráviaceho traktu a črevných klkov, čím utesňuje črevné steny a zlepšuje vstrebávanie živín z natrávených potravín a doplnkov stravy.
  • Obohacuje telo o početné synergicky produkované probiotické vitamíny (skupina B, K, kyselina listová), minerály a ďalšie kľúčové zložky pre ľudský metabolizmus, vrátane enzýmov, aminokyselín a organických kyselín ( kyseliny jantárovej, mliečnej, octovej).... 
  • Tým, že dochádza k zlepšeniu kvality črevného mikrobiómu, prispieva to k zlepšeniu celkovej pohody a metabolizmu, k zníženiu únavy a k obnoveniu optimálneho pH (prirodzenej kyslo-alkalickej rovnováhy organizmu). 
  • Reguláciou mikrobiómu priaznivo ovplyvňuje účinnosť neutralizácie a vylučovania škodlivých látok vrátane pesticídov a ťažkých kovov z tela.

Aktívne zložky:

Ingrediencie: Nechlórovaná voda, melasa z cukrovej trstiny*1, bobuľová šťava*, čerešňová šťava*, šťava z granátového jablka*, komplex probiotických mikroorganizmov SCD EP11**, kamenná soľ Klodawa. * – certifikovaná organická zložka. 

** – SCD EP11 vznikol fermentáciou s: Lactobacillus acidophilus SCD208, Lactobacillus plantarum SCD014, Lactobacillus casei SCD469, Lactobacillus bulgaricus SCD210, Lactobacillus fermentum SCDPPW, Lactococcus lactis subsp. lactis biovar diacetylactis SCD919, Bfidobacterium bifidum SCD521, Bifidobacterium longum SCD697, Bifidobacterium animalis SCD918, Streptococcus thermophilus SCD258, Saccharomyces cerevisiae SCD058. 

1 – v hotovom výrobku je v spracovanej, fermentovanej forme.

Odporúčaná denná dávka:

Dospelí: 15 ml pred alebo po jedle. Účinné látky v jednej dávke pre dospelých: probiotický komplex SCD EP 11*>4,5×106 cfu/15 ml 

Deti staršie ako 3 roky: 5 ml pred alebo po jedle.

Účinné látky v jednej dávke pre deti: probiotický komplex SCD EP 11*>1,5×106 cfu/5 ml 

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Pred otvorením jemne premiešajte.  Pred konzumáciou zmiešajte so šťavou alebo neperlivou vodou.

 

Subjekt zodpovedný za informácie o potravinách:

Colway,  Spółka Jawna
84-207 Koleczkowo
ul. Hippiczna 2 

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ak sa náhodou na stránke vyskytli takéto, prípadne podobné spojenia, sú to len osobné skúsenosti našich klientov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale