Kontakt: +421 918 494 464  I  info@ekolagen.sk

       ekolagen

Blue Diamond Komplet Colway

UŠETRÍTE

Sada výrobkov z najviac vyhľadávanej luxusnej línie Blue Diamond pre komplexnú starostlivosť o pleť. Obsahuje Peeling Blue Diamond, krém na pleť Blue Diamond, Diamantový kolagén a Omladzovacie ampulky - Blue Diamond Spectrum. Sada je vhodná pre starnúcu, zrelú a unavenú pleť. Tajomstvom účinku tejto kozmetickej línie sú promótory vstrebávania, ktoré zabezpečujú maximálny prienik aktívnych zložiek do pokožky

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K120
Dostupnosť: sklad dodávateľa
201 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 

Blue Diamond Cream Colway

Luxusný krém na pleť s mimoriadne silným AntiAge účinkom sa zvlášť odporúča pre suchú dehydrovanú pleť, vyžadujúcu okamžitú regeneráciu. Na deň aj noc. Vďaka obsahu liposomov vytvorených nano-technológiou biologicky aktívneho kolagénu a celej rady ďalších aktívnych látok, krém modrý diamant nielenže vyživuje pokožku, ale tiež stimuluje delenie buniek a normalizuje produkciu kožného mazu. Tiež obnovuje lamelárnu vrstvu. Používaním dochádza k celkovej obnove pokožky. Tajomstvom účinku sú promótory vstrebávania. Vzhľadom k inovatívnemu zloženiu môžte očakávať úžasné výsledky, dokonca aj  v prípade veľmi suchej, dehydrovanej pleti.

Viac...

Diamond Collagen Colway

Patentovo chránená kozmetika pre luxusnú, plnohodnotnú revitalizáciu, regeneráciu a omladenie pokožky. Absolútna novinka v oblasti kolagénov je v súčasnosti jediným produktom v celosvetovom meradle, ktorý obsahuje zloženie až 151 kolagénových peptidov s najnižšou hmotnosťou zo všetkých zlúčenín tohto typu používaných v kozmetike. Odporúča sa najmä pre zrelú pleť s viditeľnými známkami starnutia, vyžadujúcu komplexnú stimuláciu regeneračných procesov.

Viac...

 

Peeling Blue Diamond

Diamantová dermobráza v antiage kréme pre domáce použitie - Blue Diamond Peeling Colway. Tento unikátny produkt kombinuje vlastnosti a účinky mechanického a enzymatického peelingu s vysoko kvalitným antiage krémom. Doporučujeme hlavne k starostlivosti o pleť tváre, krku a dekoltu so známkami únavy, starnutiu a s nerovnomerným farebným tónom. Vhodný tiež k ošetrovaniu pleti so sklonom k akné s nerovnomernou štruktúrou.

Viac...

Blue Diamond Spectrum -omladzovacie ampulky

Silné omladzujúce účinky. Každá sada Blue Diamond Spectrum obsahuje 9 ampúl: 2 sa používajú ako enzymatický peeling, ktorý pripraví pokožku na príjem prísad séra a 7 je určených pre následnú starostlivosť. Týmto spôsobom pokožka prechádza dvojstupňovou, intenzívnou a vysoko účinnou revitalizáciou a regeneráciou aj veľmi hlbokých vrstiev a fibroblastov. To umožňuje patentovaná technológia vysokoúčinných penetračných promótorov, ktoré krátko odizolujú lipidovú bariéru epidermy a tak umožnia účinným látkam preniknúť hlboko do pokožky. Účinok ampuliek Blue Diamond Spectrum je viditeľný okamžite po aplikácii a účinok je viditeľný aj počas nasledujúcich týždňov.

Viac...

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom